07400, Україна,
Київська область,
м. Бровари,
вул. Кутузова, 2А

Tel.: +38 (04594) 6 29 79
Fax: +38 (04594) 6 29 79


e-mail: inbox@dsu50.com

e-mail: reception@dsu50.com

Головна сторінка
Наша історія
Принципи
Цінності
Персонал
Потужності
Акредитації
Якість робіт
Відзнаки
Вакансії
Відгуки
Контакти
Iнформація
Протоколи
Звітність

Украинский портАл

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ,   ЯКІСТЬ,   НАДІЙНІСТЬ
 
Відзнаки


збільшити фото
Наше підприємство є першим не тільки з шляхово-будівельних, а й будівельних організацій взагалі, яке в 1998 було нагороджене Почесною грамотою Кабінету Міністрів України. Цю нагороду трудовий колектив здобув за успішне виконання робіт з будівництва та реконструкції доріг Київщини.

Підприємство неодноразово приймало участь у національних та європейських конкурсах з якості. Участь в таких заходах – не тільки cправа престижу, а й можливість отримати незалежну оцінку всіх аспектів ведення бізнесу, визначити відповідність європейським стандартам.

збільшити фото
ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» є фіналістом Європейської нагороди з якості 1999 та 2000 років в номінації “Незалежні малі та середні підприємства”, переможцем 4-го та лауреатом 3-го Українських національних конкурсів якості в номінації “Малі та середні підприємства”.

збільшити фото
За дострокове та успішне введення в експлуатацію міжнародного автомобільного пункту пропуску «Ягодин» за проектом Європейської комісії колектив підприємства в 2006 році був нагороджений спеціальним призом «Кришталева цеглина», а Міністерство регіонального розвитку та будівництва нагородило ПрАТ «Броварське шляхово-будівельне управління № 50» дипломом ІІІ ступеня як переможця конкурсу «Краща споруда».

*-click на фото

збільшити фото
збільшити фото
збільшити фото 


Гавриленко Віктор Федорович

Генеральний директор
Заслужений будівельник України. Почесний дорожник України. Повний кавалер ордена "За заслуги".


Приватне акціонерне товариство "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" має більш ніж 37 річний досвід будівництва, реконс-трукції та ремонту магістральних автомобільних доріг на території України та колишнього Радянського Союзу.

ПрАТ ШБУ № 50 має в своєму арсеналі висококваліфікований персонал, новітні технології та техніку по виробництву дорожньо-будівельних матеріалів і будівництву доріг, здатне в найкоротший термін передислокувати виробничі дільниці та асфальтобетонні заводи в будь-який регіон України та за її межі.

В своїй діяльності компанія намагає-ться збалансувати інтереси всіх заці-кавлених сторін: споживачів, партне-рів, персоналу, акціонерів, суспільст-ва.

Запрошую Вас до прозорого, плідного та взаємовигідного співробітництва!Партнери                                                   Copyright © 2008-2017 "БШБУ-50"                 admin