07400, Україна,
Київська область,
м. Бровари,
вул. Кутузова, 2А

Tel.: +38 (04594) 6 29 79
Fax: +38 (04594) 6 29 79


e-mail: inbox@dsu50.com

e-mail: reception@dsu50.com

Головна сторінка
Наша історія
Принципи
Цінності
Персонал
Потужності
Акредитації
Якість робіт
Відзнаки
Вакансії
Відгуки
Контакти
Iнформація
Протоколи
Звітність

Украинский портАл

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ,   ЯКІСТЬ,   НАДІЙНІСТЬ
 
Наша історія


збільшити фото
Приватне акціонерне товариство "Броварське дорожньо-будівельне управління №50" було засновано в 1971 р. з ініціативи Міндорбуду УРСР.

У 1994 р. відповідно до рішення фонду державного майна України по Київській області державне підприємство Броварське дорожньо-будівельне управління №50 було реформовано у приватне акціонерне товариство.

збільшити фото
За більш чим 30 літню історію існування ПрАТ ШБУ №50 зробило значний внесок у розбудову мережі автомобільних доріг України, збудувавши, реконструювавши та відремонтувавши більше 700 км автомобільних доріг, з яких більше 150 км магістральних.

За успішне виконання робіт, пов’язаних з будівництвом та ремонтом автомобільних доріг, в 1998 р персонал компанії було нагороджено Почесною грамотою Кабінету Міністрів України.

збільшити фото
Висока якість продукції та менеджменту компанії була відзначена нагородами переможця 4-го Національного конкурсу з якості 1999 р. та фіналіста Європейського конкурсу з якості 1999 та 2000 р.р. В номінації “Незалежні малі та середні підприємства” компанія увійшла спочатку в шістку, а потім в четвірку провідних фірм Європи.

збільшити фото
В 2002 р. першою серед підприємств дорожньої галузі була сертифікована система управління якістю компанії на відповідність вимогам ДСТУ ISO 9001-2001 та міжнародного стандарту ISO 9001:2000.


 


Гавриленко Віктор Федорович

Генеральний директор
Заслужений будівельник України. Почесний дорожник України. Повний кавалер ордена "За заслуги".


Приватне акціонерне товариство "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" має більш ніж 37 річний досвід будівництва, реконс-трукції та ремонту магістральних автомобільних доріг на території України та колишнього Радянського Союзу.

ПрАТ ШБУ № 50 має в своєму арсеналі висококваліфікований персонал, новітні технології та техніку по виробництву дорожньо-будівельних матеріалів і будівництву доріг, здатне в найкоротший термін передислокувати виробничі дільниці та асфальтобетонні заводи в будь-який регіон України та за її межі.

В своїй діяльності компанія намагає-ться збалансувати інтереси всіх заці-кавлених сторін: споживачів, партне-рів, персоналу, акціонерів, суспільст-ва.

Запрошую Вас до прозорого, плідного та взаємовигідного співробітництва!Партнери                                                   Copyright © 2008-2017 "БШБУ-50"                 admin