07400, Україна,
Київська область,
м. Бровари,
вул. Кутузова, 2А

Tel.: +38 (04594) 6 29 79
Fax: +38 (04594) 6 29 79


e-mail: inbox@dsu50.com

e-mail: reception@dsu50.com

Головна сторінка
Наша історія
Принципи
Цінності
Персонал
Потужності
Акредитації
Якість робіт
Відзнаки
Вакансії
Відгуки
Контакти
Iнформація
Протоколи
Звітність

Украинский портАл

ПРОФЕСІОНАЛІЗМ,   ЯКІСТЬ,   НАДІЙНІСТЬ
 
Принципи


Бачення – компанія європейського класу – лідер дорожньо-будівельної галузі України, яка встановлює рівень та стиль будівництва автомобільних доріг.

Місія – ми існуємо для того, щоб щоденно дарувати людям радість від комфортного пересування по збудованих нами безпечних, технічно досконалих та естетично довершених автомобільних дорогах.

збільшити фото
Наша політика в сфері якості полягає в тому, щоб краще від конкурентів точно в обумовлений термін виконувати замовлення споживачів з таким рівнем якості і по такій ціні, які повною мірою задовольняють їх вимогам і забезпечують отримання прибутку нашій компанії (нашому акціонерному товариству).

Головна мета ПрАТ ШБУ № 50 в сфері якості – досягнення найвищої якості послуг і продукції, яка відповідає всім вимогам наших споживачів на основі впровадження та забезпечення стабільного і ефективного функціонування системи управління якістю.

Основні завдання ПрАТ ШБУ № 50:

 • досягнення і підтримання якості продукції на рівні, який відповідає безперервно зростаючим вимогам споживачів;
 • забезпечення гарантії надійності і безпечності продукції;
 • отримання додаткового прибутку за рахунок зниження затрат при стабільній якості продукції.


 • Основні напрямки діяльності в сфері якості:

 • безперервне вдосконалення системи управління якістю у відповідності з вимогами національних і міжнародних стандартів;
 • залучення всього персоналу до досягнення найвищої якості продукції. •  


  Гавриленко Віктор Федорович

  Генеральний директор
  Заслужений будівельник України. Почесний дорожник України. Повний кавалер ордена "За заслуги".


  Приватне акціонерне товариство "Броварське шляхово-будівельне управління № 50" має більш ніж 37 річний досвід будівництва, реконс-трукції та ремонту магістральних автомобільних доріг на території України та колишнього Радянського Союзу.

  ПрАТ ШБУ № 50 має в своєму арсеналі висококваліфікований персонал, новітні технології та техніку по виробництву дорожньо-будівельних матеріалів і будівництву доріг, здатне в найкоротший термін передислокувати виробничі дільниці та асфальтобетонні заводи в будь-який регіон України та за її межі.

  В своїй діяльності компанія намагає-ться збалансувати інтереси всіх заці-кавлених сторін: споживачів, партне-рів, персоналу, акціонерів, суспільст-ва.

  Запрошую Вас до прозорого, плідного та взаємовигідного співробітництва!  Партнери                                                   Copyright © 2008-2017 "БШБУ-50"                 admin